Deze mooie combinatie van handboogschieten en het Reuzenjenga staat voor een afwisselend programma in de Graanschuur. Bij aanvang krijgen de deelnemers een gedegen uitleg over de techniek van het handboogschieten. Met de tips van onze medewerkers kan iedereen leren schieten al zal soms het toeval een handje helpen om de roos te raken!
Als de winnaars van de wedstrijd bekent zijn dan mogen zij de uitdaging aan op het Reuzenjenga, maar dan wel met hulp van de hele groep.
Dit programma is naast uitdagend en gezellig voor bedrijfsuitjes ook ideaal voor families met kleine kinderen. De kleintjes mogen natuurlijk ook schieten en ze kunnen spelen met de blokken van het Jenga in een veilige omgeving waarbij de ouders en opa en oma een oogje in het zeil kunnen houden.
Deze activiteit is eenvoudig uit te breiden met koffie-ontvangst en een welverdiende borrel als afsluiting .
Aanvangstijden:
10:00 / 13:00 / 15:30 / 19:00
Aantal deelnemers:
Van 10 – 50 personen