Het groepskampeerterrein van Wilgje Buitensport beschikt over twee blokhutten met stapelbedden. Interesse? Vraag eerst even na of de blokhutten nog beschikbaar zijn: contact.
De sfeervolle groepscamping van Wilgje Buitensport beschikt naast de degelijke "Wilgje tenten" over twee blokhutten met ieder drie stapelbedden. De blokhutten staan op verschillende kampeervelden, dus zijn meestal niet gezamenlijk te huur.
Komen jullie met een grote groep waarvan enkele kampeerders graag in een echt bed slapen? Dan is deze blokhut een perfecte uitkomst!
In de stevige houten blokhutten staan drie stapelbedden, totaal dus zes bedden. Het is belangrijk dat jullie zelf een matrashoes, warme slaapzak en eventueel kussen meenemen.
In deze blokhutten is geen elektriciteit aanwezig, in het sanitair gebouw wel. Willen jullie graag eigen elektriciteit? Dan raden we aan aanvullend een ingerichte blokhut, het Kalverblijf of de Kas te huren.
Inclusief:
Aanvullend naar wens:
En niet te vergeten onze kampeerregels:De Groene regels